68. ARNAVUTKÖY  ARSA  FIRAT EMLAK

Arnavuköy En iyi tarafıda Bu Projelerden Ziyade Terkos Göl’ü ve Karadeniz’in Birbirlerine Yakın Olmasıda Güzel Tatillik ve Eşi Benzeri Olmayan Yerler Güzellikleriyle Bambaşka. Birazda Kanal Projesinde Olacakları ve Yapılacak olan yerlerden bahsedelim.Kanal projesi gündemde olduğunu herkes duymuştur. Başarılı bir projeye imza atılacağını umuyoruz ve büyük kanal yapılacağını dile getirelim. Arnavutköyde Satılık Arsa ‘ların kanala yakın olmasıda bir avantaj diyebiliriz. Üstünden daha fazla değer olacağı söyleniyor ve Arnavutköy Arsa ‘ peşinde olan yatırımcalarında dikkat ‘ine bunu bu şekilde düşünmeyin ufak bir birikilmede geleceğe yatırım yapabilirsiniz yaklaşık olarak kanal İstanbul 10 milyar euro maliyetine tekabül ediyor. Bu büyük projeler İstanbul Arnavutköy’e imza atılıyor. Havalimanın 2018 şubat ayında bir kısmı ve yürürlüge 3 pist olarak acılağı biliniyor. Arnavutköyde her gecen gün yatırımcılar için 4 gözle projelerin harekete gecmesini özlemle bekliyorlar Arnavutköy vatandaşları için hayat dahada kolay hale geleceğini söyledir ve bizde buna inanaraktan geleceğe huzurlu gireriz diyoruz. Sizde Yatırımcıysanız bunu Arnavutköyde Yapabilirsiniz. Sizde FIRAT Emlak’ı Seçip Dünyanın Gözdesi Olan Arnavutköyde Arsa Sahibi Ve Doğru Yerde Yatırım Yapmanızı Sağlıyalım.Resmi Sitemizi Takip Edebilir Ve Bizle İletişime Geçebilirsiniz. FIRAT EMLAK…

Arnavutköy’de 30 yıldır Gayrimenkul ve İnşaat alanında Faaliyet gösteren FIRAT EMLAK İNŞAAT binlerce kişiyi tapu sahibi yapmıştır. Bunun yanı sıra onlarca çeşitli bölgelerde İnşaat Projeleri ile sektörün en köklü ve güvenilir şirketleri arasında konumunu her zaman yükseltmiştir.

Fırat Emlak & İnşaat, Tevfik ÇELEBİ tarafından 1990 yılında Gaziosmanpaşa Arnavutköy’de Fırat Emlak Pazarlama Ofisi adıyla kurulmuştur.. Böylelikle şirket, bünyesine aldığı iyi eğitimli, her biri konusunda uzman, birbiri ile uyumlu yüksek motivasyonlu ekibi ve stratejik ortaklıkları ile müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir.Şu an Tevfik ÇELEBİ yönetiminde Vedat ve Fırat ÇELEBİ , gibi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermektedirler.

Etiketler: ,